Lifesize Cloud, Cloud Video Konferans Sistemi, Lifesize, Lifesize Cloud Konferans Yazilimi, Video Konferans, lifesize cloud pricing, lifesize türkiye, lifesize video sistem yazilimi, lifesize yazilimi, CLOUD, cloud, Video Konferans, Video Konferans Fiyatlari, Lifsize Sistem Fiyatlari, Video Konferans Yazilim, Video Sistem Yazilim, Lifsize Kim?, Lifesize Yetkilisi

Özellikler

Opsiyonel Donanimlar

Lifesize Cloud Video Konferans Yazilimi


Lifesize Cloud masaüstünden ve mobil cihazlardan yüksek çözünürlüklü video konferans olanagi sunuyor. Mevcut H. 264 görüntü sikistirma standardi sayesinde Full-HD çözünürlüge sahip video konferans gerçeklestirebilirsiniz. Ayni zamanda Cloud-hesabiniz çok hizli ve kolay sekilde Lifesize Icon sistemine baglanabilir. Böylece görüsmelerinizi video konferans salunundan gerçeklestirebilir ve Lifesize akilli video çözümünün sundugu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Invite-a-Guest fonksiyonu kullanicilara sirket disindaki is ortaklari, tedarikçiler ve müsteriler ile baglanti kurma olanagi sunuyor. Buna ek olarak, Lifesize Cloud  görüsme artisini otomatik olarak destekliyor – noktadan-noktaya baglantidan çoklu-nokta baglantisina (Call-Escalation). Esnek lisansman modeli sayesinde, Lifesize Cloud her sirketin kendi ihtiyacina göre uyarlanabilir.

Görmek InanmaktirEkran seçenekleri, video üzerinden yapmak istediklerinizi akillica takip ettigi için, büyük ölçüde kolaylastirilmis kullanici deneyimi hizli ve kolay ortak çalisma anlamina gelir. Sadece size ait video fonksiyonlarini görün ve hiçbir egitim gerekmeden ek uygulamalarin sonsuz olanaklarini kesfedin.

Kisisel toplanti programiniz ana sayfa ekraninda görünür, bu sayede öylece odaya girip tek bir tusa tiklayarak arama yapabilirsiniz.

Önemli bir video konferansini tekrar kaçirmamaniz için kullanisli toplanti hatirlaticilari görünür. Entegre bir toplanti listesi, büyük bir toplantiyi hizlica arayarak katilmaniza olanak saglar. Karmasik bir baglanti numarasini tekrar girmeden basitçe istediginiz toplantiyi bulun ve video baglantisina katilmak için tiklayin.

Isme dayali arama için birlesik dizin, arama fonksiyonu ve baglantilari favorilere ekleme imkani video aramalarina hizli ve kolay erismenizi saglar.

Çoklu konferans aramalarinda ve sonrasinda da ayni kullanici deneyiminin keyfini çikarin. Birlesik kullanici deneyimi ile sinir bozucu degisiklikler ortadan kalkiyor seçenek menülerinin üst üste binmesi veya ekrani degistirmek için karmasik komutlar artik yok.

Sunumlari ve toplantilari kolayca kaydedin ve tek bir dügmeye basarak istediginiz sayida izleyiciye canli olarak yayinlayin.

Lifesize Icon video konferans sistemi su temel prensibe dayanir: basitlik. Kurulumu sadece dakikalar, video aramasini yapmak ise sadece saniyeler alir. Video aramasi yapma veya almanin, akilli telefonunuzu kullanmak kadar basit oldugunu göreceksiniz. Ve inaniyoruz ki video görüsmelerini sesli görüsmelere tercih edeceksiniz.

Düzenli ve yüz-yüze yapilan is görüsmeleri; müsterileriniz, ortaklariniz, üreticileriniz ve is arkadaslarinizla olan baglantilarinizi daha da hizlandiracaktir. Herhangi bir üreticinize bir sorunuz oldugunda hemen rehberinizden bulun ve arayin. Video kisisel ve güçlüdür. Daha hizli sonuçlar alacaksiniz ve ayni zamanda ortaklariniz, müsterileriniz ve üreticileriniz daha mutlu olacaklar.

Lifesize Icon, isinize daha çok fayda saglamak üzere, UVC Platform üzerinde çalisan LifeSize UVC temel uygulamalarinin gücüne katki saglar. Kullanicilar açisindan çoklu arama, mobil arama, kayit ve yayin özellikleri; video toplantisi yapma konusunda önemli özelliklerinden önde gelenlerdir. IT uzmanlari için ise basitlestirilmis kurulum, video ag yönetimi ve güvenli NAT/güvenlik duvari asma özellikleriyle Kurulumu ve kullanimi kolay bir uygulama halindedir.

Kimler Için Idealdir ?


Çalisanlarina pazardaki en güçlü iletisim ve isbirligi çözümünü sunmak isteyen küçük isletmelerden dünya çapindaki firmalara her ölçekteki kurum için idealdir.

Lifesize Cloud’un Avantajlari Nedir?


Artik herkes Lifesize Cloud’a dizüstünden, tabletinden ve akilli telefonundan baglanabilir, ve her toplanti odasi Lifesize Cloud’a bagli ödüllü oda sistemlerimizle donatilabilir.

En Yüksek Seviye Iletisim Deneyimi


Lifesize için video toplantilarinin tatmin edici olmasi çok önemlidir. Bunun anlami da teknolojiye takilmadan sadece kullanicinin is hayatinda daha basari görüsmeler yapmasi için gerekli tüm gereksinimlerine odaklanmaktadir.

Lifesize Icon serisi bunu basarmaktadir. Basitlestirilmis uzaktan kumandasi ve kullanici arayüzü sizi en hizli sekilde toplantiniza adapte olmanizi saglar.

Video Kalitesi


1080p 60fps görüntü kalitesi ile net ve akici video konferans toplantilari yapmanizi saglar. Lifesize Icon 600'da çift ekran destegi opsiyoneldir. Lifesize, sunum paylasiminida 1080p çözünürlükte yapmanizi saglar.


 

Teknik Özellikleri

Ürün Videosu

Ürün Videosu


Dökümanlar

 

Sürüm Yükseltme Bağlantısı

Software Upgrades ( Yazılım Güncelleştirmesi ) ENG
 

Ilgili Brosürler

Lifesize Cloud Video Konferans Yazilimi - Tanıtım Broşürü ENG Lifesize Icon 400 Video Konferans Cihazı
Lifesize Ailesi Tanıtım Broşürü ENG Lifesize Ailesi Tanıtım Broşürü