LIFESIZE VIDEO KONFERANS, LIFESIZE TÜRKIYE, LIFESIZE, LIFESIZE VIDEO KONFERANS SISTEMLERI, LIFESIZE KONFERANS CIHAZLARI, LIFESIZE VIDEKO KONFERANS ÇÖZÜMLERI, video konferans, lifesize video konferans, lifesize konferans sistemleri, lifesize türkiye, lifesize video konferans çözümleri, video konferans sistemleri, lifesize video konferans fiyatlari, video konferans, lifesize video konferans ürünleri, LifeSize Video Konferans, lifesize türkiye, lifesize video conferencing, lifesize video center, lifesize video conference, lifesize video streaming, lifesize video client, Lifesize Icon 400, Lifesize Icon 600, Lifesize Icon 800, Lifesize Cloud Bulut

Lifesize Video Konferans Sistemleri

Lifesize video konferans sistemleri ile oda tipi ve mobil çözümler insanlarin yüzyüze iletisim kurmasini saglayarak birlikte çalisma ortamini mesafeleri ortadan kaldirarak mümkün kilar.

LifeSize Video Konferans Çözümleri


Bir Logitech sirketi olan LifeSize, HD video konferans sistemlerinin en yenilikçi üreticilerinden biridir. “Her yerde – herhangi bir cihaz”, her yerde ve her toplanti odasinda yüksek kalitede video iletisimi saglama kosulunu vurgulamaktadir.

LifeSize çözümlerinin kapsami, masaüstü müsteriden yüksek kalitede oda sistemleri üzerinden kompleks video konferans altyapi çözümlerine kadar akliniza gelebilecek her türlü uygulamayi kapsar. Yeni nesil akilli ICON serisi video konferans sistemleri tek basina çalisabildigi gibi istendiginde Lifesize cloud-bulut uygulamalarinda tam entegre olarak bireysel yada oda sistemi video konferans cihazi olarak konumlandirabilir.
 

Lifesize Icon Serisi


LifeSize Icon, tüm LifeSize video konferans sistemlerinde özgü sezgisel kullanim konseptinin gelistirilmis halidir. Menü yönetimi radikal bir biçimde basitlestirildi. Bu sayede uzaktan kumanda artik sadece üç kumanda tusuna sahiptir. Opsiyonel olarak satin alabileceginiz LifeSize Phone 2nd cihazi renkli dokunmatik ekran yüzeyi üzerinden Icon serisi video konferans cihazlarini kumanda etme imkani sunar.

Lifesize Cloud - Bulut Çözümleri


Lifesize Cloud masaüstünden ve mobil cihazlardan yüksek çözünürlüklü video konferans olanagi sunuyor. Mevcut H.264 görüntü sikistirma standardi sayesinde Full-HD çözünürlüge sahip video konferans gerçeklestirebilirsiniz. Ayni zamanda Cloud-hesabiniz çok hizli ve kolay sekilde Lifesize Icon sistemine baglanabilir. Böylece görüsmelerinizi video konferans salunundan gerçeklestirebilir ve Lifesize akilli video çözümünün sundugu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Invite-a-Guest fonksiyonu kullanicilara sirket disindaki is ortaklari, tedarikçiler ve müsteriler ile baglanti kurma olanagi sunuyor. Buna ek olarak, Lifesize Cloud  görüsme artisini otomatik olarak destekliyor – noktadan-noktaya baglantidan çoklu-nokta baglantisina (Call-Escalation). Esnek lisanslama modeli sayesinde, Lifesize Cloud her sirketin kendi ihtiyacina göre uyarlanabilir.

Lifesize Video Konferans Sistemleri

Mevcut teknoloji içersindeünyadaki en kaliteli ve performansli ses-görüntü aktarimi saglayan HDMI giris ve çikis portlari standart olarak mevcuttur.(Kamera – cihaz baglantisi HDMI , Cihaz – TV Baglantisi HDMI). Bu sayede HDMI portlari olmayan sistemlerde ve cihaz baglantilarinda dönüstürücü kullanilmasi sonucu olusan %40 civarindaki görüntü ve ses kalitesi kaybi kesinlikle yasanmamaktadir.

768 Kb/sec bant genisliginde HD (720p/30fps , 720p/60fps) kalitesinde görüsme yaptirabilmektedir. 1,7 Mb/sec bant genisliginde de Full HD (1080p/30fps) kalitesinde görüsme yaptirabilmektedir.

Lifesize, ürün modeline göre fps degerini 30 fps’den veya 60fps’den asagiya düsürmemetedir. Frame Rate (fps) ; ekrana saniyede gelen resim sayisidir ve cideonun kesintisiz akicilik degerini ifade eder. Video konferans sistemi 30fps baglantiyi sagliyor ise, o sistem ekrana bir saniye içersinde 30 tane resim sigdirabiliyor demektir.Bu degerinin yüksek olmasi çok daha iyidir , çünkü video konferans sirasindaki videonun akici ve kesintisiz olmasini saglar.

LifeSize Passport Connect Video Konferans

Lifesize
Icon 400

Kisisel çalisma alanlari ve küçük büyüklükteki toplanti odalari için çözümdür. Detaylı Ürün Bilgisi

Passport LifeSize Video Konferans

Lifesize
Icon 600

Genis toplanti odalari ve orta büyüklükteki toplanti odalari için
Detaylı Ürün Bilgisi

LifeSize Express 220 Video Konferans

Lifesize
Icon 800

Genis toplanti odalari ve merkez için ofis ideal çözümdür.
Detaylı Ürün Bilgisi

LifeSize Express 220 Video Konferans

Lifesize
Cloud Bulut

Bilgisayarinizda, mobil cihazlarinizda ve oda tipi cihazlarda efsanevi HD video konferans
Detaylı Ürün Bilgisi


Yüksek ve Full HD Video Konferans Sistem

Video Konferans; seyahat etme zorunluluğunu ortadan kaldırıp, ofisinizden tüm şubelerinizdeki toplantı odalarınıza yada yeni irtibat kurduğunuz firmalarla bağlanmanızı sağlar. LifeSize Video Konferans Sistemi ile iş toplantılarınız artık çok daha kolay ve zevkli olacaktır.

Neden Video Konferans?

%100Başarı İçin

Globalleşen dünyada, işletmeler artık ulusal sınırların ötesinde, dünya pazarlarındaki dev rakiplerle rekabet edebilmek zorundalar. İletişim teknolojileri, günümüz işletmelerine rekabette avantajın anahtarını sunuyorlar.

Başarıya Ulaşmanın

EnBüyükRolü

Daha iyi iletişim kurmak için iş toplantıları kaçınılmazdır ama, bu aynı zamanda pahalı ve zaman alıcı bir yöntemdir. İş seyahatleri için yapılan harcamalar, her şirketin bütçesi içinde önemli bir kalemi oluşturmaktadır.