Panasonic KX VCA001, Panasonic KX VCA001 Video Konferans Mikrofonu, KX VCA001, Panasonic KX VCA001 Mikrofon, Panasonic, KX VCA001 Sistem Mikrofonu, Panasonic KX VCA001 Video Konferans Mikrofonu, KX VCA001 Video Konferans Mikrofon, Panasonic KX VCA001, Panasonic Türkiye, Panasonic Video Konferans, Panasonic Video, Konferans, Panasonic Video Konferans Çözümleri

Özellikler

Panasonic KX-VCA001X Video Konferans Mikrofon Ünitesi


Panasonic tarafindan yüksek teknoloji ile üretilen KX-VCA001X dijital mikrofon ünitesi yillardir HD ses kalitesi uzmanligi ile üretilmistir. 360 derece kapsama alanina sahip mikrofon ünitesi 3 metre mesafedeki tüm konusmalari HD ses kalitesinde karsi tarafa aktarir.

KX-VCA001X mikrofon ünitesi keskin ve çok net ses kalitesi için en ideal çözümdür. Mikrofon yanki engelleme özellikli olup saatlerce ses kaybi olmadan video konferans görüsmeler yapmaniza olanak saglar.

Panasonic KX-VCA001X dijital mikrofon 3 metre yari çap ile kapsama alani çok genistir. Sadece 1 adet mikrofon ile 40 metrekarelik odalar için yeterli olacaktir. 10 kisilik bir toplanti masasi için idealdir. KX-VCA001X mikrofonlar bir birlerine eklenerek 4 adet cihaz birarada çalisabilmektedir. Böylece 160 metrekarelik bir toplanti odasinda 40 kisi video konferans görüsmesine katilabilir.

 


 

Teknik ÖzellikleriÜrün Videosu

Ürün Videosu


Dökümanlar

 

Sürüm Yükseltme Bağlantısı

Software Upgrades ( Yazılım Güncelleştirmesi ) ENG
 

Ilgili Brosürler

Panasonic KX-VCA001X Mikrofon Ünitesi - Tanıtım Broşürü ENG Lifesize Icon 400 Video Konferans Cihazı
Panasonic Video Konferans Ailesi Tanıtım Broşürü ENG Lifesize Ailesi Tanıtım Broşürü