Polycom Video Konferans Sistemleri

Polycom video konferans sistemleri çözümlerini kullanarak insanların yüzyüze iletişim kurmasını sağlayan masaüstü çözümleri, oda çözümleri ve mobil cihazlar için yazılım çözümleri en etkin yardımcınız olacaktır

Polycom Türkiye

Günümüzde şirketler Dünya’nın dağınık coğrafi yapısında işgüçlerini daha etkin ve verimli olarak kullanabilmek için video konferans çözümlerini tercih ediyorlar.

Polycom video konferans sistemleri çözümlerini kullanarak insanların yüzyüze iletişim kurmasını sağlayan masaüstü çözümleri, oda çözümleri ve mobil cihazlar için yazılım çözümleri en etkin yardımcınız olacaktır.

Yüzlerce kilometre uzaklıktaki kişilerle istediğiniz an toplantı yapabilmenin size ve müşterilerinize sağlayacağı avantajları hiç düşündünüz mü? Video konferans ile zaman ve seyahat giderlerinden elde edilen tasarruf ile size ve müşterilerinize rekabette avantaj kazandırmak elinizde.

Globalleşen dünyada, işletmeler artık ulusal sınırların ötesinde, dünya pazarlarındaki dev rakiplerle rekabet edebilmek zorundalar. İletişim teknolojileri, günümüz işletmelerine rekabette avantajın anahtarını sunuyorlar.

Video Konferans sistemleri ile, birbirlerinden çok uzakta bulunan kişiler, yüzyüze iletişim kurabilir, bu sayede önemli iş görüşmeleri için uzun yolculukların getirdiği maliyet ve sıkıntıları büyük ölçüde ortadan kaldırabilirler.

Polycom Ultimate HD


Yarının fırsatları etkili bir şekilde karşılamak iletişim ve işbirliği yapabileceğiniz tüm büyüklükteki kuruluşlar tarafından ele alınacaktır. İş dünyasında yüz-yüze görüşmeler doğal açıklık ve verimliliği arttırır, teknolojinin kolay kullnılması gerekmektedir. Polycom ses, video konferans ve içerik paylaşımı konusunda dünya lideri Polycom firması UltimateHD  adlı yeni nesil teknoloji mimarisi birlikte bu mükemmel haberleşme teknolojisini getiriyor.

Polycom UltimateHD mimarisi konferans ve birlikte çalışma uygulamaları tamamen yeni bir çalışma alanı yapan, dünyanın en iyi gerçek hayata benzer ve ilgi çekici bir deneyim sağlar. Polycom HD Voice ™ teknolojisi, HD Video çözümleri, HD altyapı ürünleri, ve HD Global Services gibi Polycom UltimateHD çözümleri, kullanıcıların multimedya ortak toplantıda en büyük görsel, ses ve içerik ayrıntılarına imkan verir. Berraklığın, zengin ayrıntı ve gereçeğe en yakın anlık veya zamanlanmış iş toplantıları verimliliği ve etkinliğini artırabilir.


    • Toplantılarda verimlilik, etkinlik ve kalite arttırır - Bir ilgi çekici, canlı gibi deneyimi, küresel takım dağıldı yönetmek hızı zaman-to-market, ve sadık ilişkiler kurmaya olanak sağlar.

    • Birleşik işbirliği uygulamaları yeni bir sınıf kolaylaştırır önce gerektiren yüz-yüze görüşmeler artık mümkün olduğunu ve Polycom UltimateHD uygulamaları tarafından desteklenen ayrıntıları görüntüleme -.

    • Her yerde canlı bir kullanıcı deneyimi sağlar - Tutarlı prim deneyimler, mobil, masaüstü ve konferans odası çözümleri edinilebilir.

    • Birleşik işbirliği nesil sağlar -Enjoy konferans, yayın, akışı ve arşivleme.

    • Herhangi bir birleşik iletişim stratejisinin işbirliği çekirdek Oluyor - Kaldıraç ve mevcut altyapı ile telefon ve varlığı tabanlı sistemler geliştirmek.


Polycom Hdx 6000

HDX 6000
Polycom Video Konferas

Uygun fiyatlı optium video konferans çözümüdür


Detaylı Ürün Bilgisi
Polycom HDX 7000

HDX 7000
Polycom Video Konferas

Esnek ve gelişmiş bir çözümdür.


Detaylı Ürün Bilgisi
Polycom HDX 8000

HDX 8000
Polycom Video Konferas

Kongre merkezleri için tasarlanmış


Detaylı Ürün Bilgisi
Polycom HDX 9000

HDX 9000
Polycom Video Konferas

Esnek, Full HD Video Konferans


Detaylı Ürün Bilgisi
Polycom HDX 4500

HDX 4500
Polycom Video Konferas

Olağanüstü İletişimi Deneyimleyin


Detaylı Ürün Bilgisi
Polycom Eagle Eye Director

Polycom
Eagle Eye Dırector

Sese duyarlı anlık video konferans sistemi


Detaylı Ürün Bilgisi
Polycom Touch Contol

Polycom
Touch Control

Kontol artık çok kolay...!


Detaylı Ürün Bilgisi
Polycom Konferans Ürünleri


Kedacom Video Konferans Sistemi

Kedacom Video Konferans Çözümlerine Göz Atın...

Polycom Video Konferans Sistemi

LifeSize Video Konferans Çözümlerine Göz Atın...

Sony Video Konferans Sistemi

Sony Video Konferans Çözümlerine Göz Atın...

Cisco Video Konferans Sistemi

Tandberg Video Konferans Çözümlerine Göz Atın...