PANASONIC VIDEO KONFERANS, PANASONIC KONFERANS SISTEMLERI, PANASONIC GORUP SERISI, Panasonic KX-VC1300 Ana Ünite, Panasonic KX-VC1600 Ana Ünite, Panasonic GP-VD131E Kamera, Panasonic GP-VD151E Kamera, PANASONIC ISTANBUL, PANASONIC VIDEO CIHAZLARI, PANASONIC KONFERANS, KONFERANS SISTEMLERI, VIDEO KONFERANS ÇÖZÜMLERI, PANASONIC VIDEO KONFERANS FIYATLARI, PANASONIC VIDEO KONFERANS FIYAT BILGISI, PANASONIC TEKNIK SERVIS, PANASONIC TÜRKIYE TEKNIK SERVIS, PANASONIC ISTANBUL TEKNIK SERVIS, PANASONIC, VIDEO SISTEMLER, VIDEO KONFERANSLAR, Panasonic KX-VC1300, Panasonic KX-VC1600, Panasonic GP-VD131E Kamera, Panasonic GP-VD151E Kamera, Panasonic KX-VCA001X Mikrofon, Panasonic HDVC Mobile, Panasonic Türkiye, Panasonic Video Konferans, Panasonic, Panasonic Video Konferans Çözümleri, Panasonic Konferans Cihazlari

Panasonic Video Konferans Sistemleri

Panasonic video konferans sistemleri ile oda tipi ve mobil çözümler insanlarin yüzyüze iletisim kurmasini saglayarak birlikte çalisma ortamini mesafeleri ortadan kaldirarak mümkün kilar.

LifeSize Video Konferans Çözümleri


Günümüzde sirketler Dünya’nin daginik cografi yapisinda isgüçlerini daha etkin ve verimli olarak kullanabilmek için video konferans çözümlerini tercih ediyorlar.

Panasonic video konferans sistemleri çözümlerini kullanarak insanlarin yüzyüze iletisim kurmasini saglayan masaüstü çözümleri, oda çözümleri ve mobil cihazlar için yazilim çözümleri en etkin yardimciniz olacaktir.

Yüzlerce kilometre uzakliktaki kisilerle istediginiz an toplanti yapabilmenin size ve müsterilerinize saglayacagi avantajlari hiç düsündünüz mü? Video konferans ile zaman ve seyahat giderlerinden elde edilen tasarruf ile size ve müsterilerinize rekabette avantaj kazandirmak elinizde.

Globallesen dünyada, isletmeler artik ulusal sinirlarin ötesinde, dünya pazarlarindaki dev rakiplerle rekabet edebilmek zorundalar. Iletisim teknolojileri, günümüz isletmelerine rekabette avantajin anahtarini sunuyorlar.

 

Panasonic KX-VC1300 Video Konferans Sistemi


Panasonic'in HD Video Iletisim Sistemi, bir yandan ilk kurulum maliyetlerini azaltirken diger yandan da çok tesisli bir baglanti sunar. Yüksek görüntü ve ses kalitesi de dikkat çeken baska bir önemli noktadir. Bu, mobil cihazlari kullanarak dünyanin her yerinden insanlarin görüntülü konferanslara katilmasina olanak tanir.

Panasonic KX-VC1600 Video Konferans Sistemi


Panasonic'in KX-VC1600 HD Video Iletisim Sistemi, ayni oda sistemi üzerinde 10 lokasyon ( merkez + 9 adet uzak ofis ) video konferans baglanti imkani sunan rakipsiz bir üründür. Büyük toplanti salonlari yada konferans odalari için mükemmel bir çözüm olan KX-VC 1600 çok noktali baglanti içeren projelerde minimum yatirim maliyeti maksimum fayda sunar.

Panasonic GP-VD131E Kamera

Panasonic tarafindan küçük toplanti odalari ve kisisel kullanimlarda oda tipi video konferans cihazinda maliyet avantaji saglamak amaci ile üretilmis yüksek çözünürlüklü video konferans kamerasidir. KX-VC1300 ve KX-VC1600 ile uyumlu çalisabilmektedir. 85 derece genel görüs açisi ile tüm toplanti odasini karsi tarafa aktaracaktir. 3x optik zoom ve 4x dijital zoom özellikleri ile düsük maliyeti yanisira görüntü kalitesinden ödün vermemektedir.

Panasonic GP-VD151E Kamera

Panasonic tarafindan büyük toplanti odalari ve konferans salonu gibi ortamlarda oda tipi video konferans cihazinda üstün görüntü kalitesi saglamak amaci ile üretilmis yüksek çözünürlüklü video konferans kamerasidir.

KX-VC1300 ve KX-VC1600 ile uyumlu çalisabilmektedir. 56 derece genel görüs açisi ile tüm toplanti odasini karsi tarafa aktaracaktir. 12x optik zoom ve 10x dijital zoom özellikleri ile toplanti odaniz ne kadar büyük olursa olsun GP-VD151E yüksek çözünürlüklü kamera video konferans sisteminizin en önemli parçasi olacaktir.

LifeSize Passport Connect Video Konferans

Panasonic
KX-VC1300 Ana Ünite

Uzak ofisler, subeler yada için en fazla 4 adet lokasyon için idealdir.
Detaylı Ürün Bilgisi

Passport LifeSize Video Konferans

Panasonic
KX-VC1600 Ana Ünite

Genis toplanti odalari ve merkez için ofis ideal çözümdür.
Detaylı Ürün Bilgisi

LifeSize Express 220 Video Konferans

Panasonic
GP-VD131E Kamera

Küçük toplanti odalari ve kisisel kullanimlar için tasarlanmis uygun maliyetli
Detaylı Ürün Bilgisi

LifeSize Express 220 Video Konferans

Panasonic
GP-VD151E Kamera

Büyük toplanti odalari ve konferans salonlari için tasarlanmis uygun kamera
Detaylı Ürün Bilgisi

LifeSize Express 220 Video Konferans

Panasonic
KX-VCA001X Mikrofon

360 derece kapsama alanina sahip dijital mikrofon ünitesi
Detaylı Ürün Bilgisi

LifeSize Express 220 Video Konferans

Panasonic
HDVC Mobile

Apple iOS ve Android isletim sistemli mobil cihazlar ile oda tipi cihazlara baglantı saglar.
Detaylı Ürün Bilgisi
Yüksek ve Full HD Video Konferans Sistem

Video Konferans; seyahat etme zorunluluğunu ortadan kaldırıp, ofisinizden tüm şubelerinizdeki toplantı odalarınıza yada yeni irtibat kurduğunuz firmalarla bağlanmanızı sağlar. LifeSize Video Konferans Sistemi ile iş toplantılarınız artık çok daha kolay ve zevkli olacaktır.

Neden Video Konferans?

%100Başarı İçin

Globalleşen dünyada, işletmeler artık ulusal sınırların ötesinde, dünya pazarlarındaki dev rakiplerle rekabet edebilmek zorundalar. İletişim teknolojileri, günümüz işletmelerine rekabette avantajın anahtarını sunuyorlar.

Başarıya Ulaşmanın

EnBüyükRolü

Daha iyi iletişim kurmak için iş toplantıları kaçınılmazdır ama, bu aynı zamanda pahalı ve zaman alıcı bir yöntemdir. İş seyahatleri için yapılan harcamalar, her şirketin bütçesi içinde önemli bir kalemi oluşturmaktadır.