Lifesize ICON 400, ICON 400 Video Konferans Sistemi, Lifesize, Konferans Sistemleri, Video Konferans, Lifesize ICON Serisi, Icon Series, lifesize icon 400 datasheet, lifesize icon 400 price, video konferans, video konferans sistem, icon400, video sistem, video konferans cihazlari, lifesize türkiye

Özellikler

LifeSize Video Konferans Passport Connect

Opsiyonel Donanimlar

Lifesize Icon 400 Video Konferans Cihazi


Baslangicindan bu yana, video konferans sistemleri öncelikle büyük toplantilar için tasarlanmaktaydi. Ancak, asil isi yapanlar çogunlukla küçük takimlardir. Lifesize Icon 400, video is birligini küçük toplantilara getirmek için tasarlanmistir. Küçük takimlarin bir araya gelebilecegi sikisik veya baska her türlü ortam için mükemmel sekilde boyutlandirilmis olan Lifesize Icon 400, dünyanin her yerindeki katilimcilarin bilgi paylasimi ve toplanti hedeflerine ulasmasini saglayan, benzersiz bir tecrübe sunar. Lifesize Cloud ile birlestirildiginde ise dünyada ondan daha güçlü, ancak bir o kadar da kullanimi kolay olan baska bir video konferans çözümü bulamazsiniz.

Lifesize Icon 400; büyük oda sistemlernin kalitesiyle Lifesize Icon serisinin sezgiselligini yer tasarruflu tasarimiyla birlestiriyor. Bu tasarimda kamera ve kodek birlesiktir. Bu sayede esnek, düsük maliyetli bir video konferans sistemi birkaç oda için bile kurulabilir. Bu sistem yer tasarruflu tasarimindan dolayi küçük toplanti odalari için idealdir. Kamerasi, genis açi fonksiyonu ve 3x optik zoom sayesinde küçük toplanti odalarini bile mükemmel sekilde kapsar. Lifesize Icon 400 1080p yüksek çözünürlügü ile küçük sistemlerden çok daha üst seviyededir. Yüksek maliyet veya çaba gerektirmeden kendi altyapiniza baglanma olanagi ve kolay kurulumu Lifesize Icon 400’ü mükemmel kiliyor. Opsiyonel Lifesize Phone ile birlikte küçük toplanti odalarinda dahi mükemmel ses kalitesinin keyfini yasayin.

Lifesize Icon video konferans sistemi su temel prensibe dayanir: basitlik. Kurulumu sadece dakikalar, video aramasini yapmak ise sadece saniyeler alir. Video aramasi yapma veya almanin, akilli telefonunuzu kullanmak kadar basit oldugunu göreceksiniz. Ve inaniyoruz ki video görüsmelerini sesli görüsmelere tercih edeceksiniz.

Düzenli ve yüz-yüze yapilan is görüsmeleri; müsterileriniz, ortaklariniz, üreticileriniz ve is arkadaslarinizla olan baglantilarinizi daha da hizlandiracaktir. Herhangi bir üreticinize bir sorunuz oldugunda hemen rehberinizden bulun ve arayin. Video kisisel ve güçlüdür. Daha hizli sonuçlar alacaksiniz ve ayni zamanda ortaklariniz, müsterileriniz ve üreticileriniz daha mutlu olacaklar.

Lifesize Icon, isinize daha çok fayda saglamak üzere, UVC Platform üzerinde çalisan LifeSize UVC temel uygulamalarinin gücüne katki saglar. Kullanicilar açisindan çoklu arama, mobil arama, kayit ve yayin özellikleri; video toplantisi yapma konusunda önemli özelliklerinden önde gelenlerdir. IT uzmanlari için ise basitlestirilmis kurulum, video ag yönetimi ve güvenli NAT/güvenlik duvari asma özellikleriyle Kurulumu ve kullanimi kolay bir uygulama halindedir.

Görmek InanmaktirEkran seçenekleri, video üzerinden yapmak istediklerinizi akillica takip ettigi için, büyük ölçüde kolaylastirilmis kullanici deneyimi hizli ve kolay ortak çalisma anlamina gelir. Sadece size ait video fonksiyonlarini görün ve hiçbir egitim gerekmeden ek uygulamalarin sonsuz olanaklarini kesfedin.

Kisisel toplanti programiniz ana sayfa ekraninda görünür, bu sayede öylece odaya girip tek bir tusa tiklayarak arama yapabilirsiniz.

Önemli bir video konferansini tekrar kaçirmamaniz için kullanisli toplanti hatirlaticilari görünür. Entegre bir toplanti listesi, büyük bir toplantiyi hizlica arayarak katilmaniza olanak saglar. Karmasik bir baglanti numarasini tekrar girmeden basitçe istediginiz toplantiyi bulun ve video baglantisina katilmak için tiklayin.

Isme dayali arama için birlesik dizin, arama fonksiyonu ve baglantilari favorilere ekleme imkani video aramalarina hizli ve kolay erismenizi saglar.

Çoklu konferans aramalarinda ve sonrasinda da ayni kullanici deneyiminin keyfini çikarin. Birlesik kullanici deneyimi ile sinir bozucu degisiklikler ortadan kalkiyor seçenek menülerinin üst üste binmesi veya ekrani degistirmek için karmasik komutlar artik yok.

Sunumlari ve toplantilari kolayca kaydedin ve tek bir dügmeye basarak istediginiz sayida izleyiciye canli olarak yayinlayin.

Lifesize Icon 400 Genel Özellikler 

- Kesintisiz görüsme katilimcisi artirimi, sirket ve toplanti rehberleri, güvenlik duvari/NAT geçisleri ve otomatik yazilim güncellemeleri için Lifesize Cloud’a baglanin.

- Çok yönlü görüsme katilimcisi artirimi hiçbir zaman bu kadar kolay olmamisti. Sadece gelen bir çagriyi kabul edin veya rehberinizdeki bir isme tiklayarak katilimci ekleyin.

- Toplantilari kaydedin veya istediginiz sayida izleyiciye tek tusla canli akis izlettirin.

- Tek seferlik toplantilari birlestirilmis rehberinizden baslatin. Bir ismi bulun, tiklayin ve arayin.

- Islemlerinizi hizlica tiklayip tamamlayabilmeniz için, ekran menüsündeki ikonlar islevlerini açikça anlatacak sekilde tasarlanmistir.

- Favori olarak isaretlenmis baglantilarinizla çabuk ve kolayca video görüsmeleri baslatin.

- Lifesize Icon 400’ün kurulumu ve ayarlanmasi kolaydir.

- Lifesize Icon Serisi’nin tüm üyeleri gibi, Lifesize Icon 400 de maksimum sadelik, esneklik ve deger için tasarlanmistir.


 

Teknik Özellikleri

Ürün Videosu

Ürün Videosu

Dökümanlar

 

Sürüm Yükseltme Bağlantısı

Software Upgrades ( Yazılım Güncelleştirmesi ) ENG
 

Ilgili Brosürler

Lifesize Icon 400 Video Konferans Cihazi - Tanıtım Broşürü ENG Lifesize Icon 400 Video Konferans Cihazı
Lifesize Ailesi Tanıtım Broşürü ENG Lifesize Ailesi Tanıtım Broşürü